UNENÄGUDE SELETAJA - mida magamisasendid Teie suhtest räägivad


Kuidas Sa oma voodit teed, räägib palju selle kohta, milline inimene Sa oled. Kuidas Sa partneriga oma voodit jagad, annab aimu selle kohta, kelle jalas perekonnas püksid on.

MägironijaMõlemad partnerid magavad voodi vastaskülgedel, enamasti näoga seina poole. Vähemalt üks neist on täitsa voodi serval ja vähemalt üks kehaosa ripub üle ääre. Kui see juhtub harva, siis tahetakse saada korralikku und, aga kui see on püsiv, siis on suhtega midagi korrast ära ja aeg on südamest südamesse rääkida.
Krabi (pildi vasak pool)

See on võimalik mitmesugusel kujul, kuid alati ilma keha kontaktita. Inimesed, kes selliselt voodis lamavad, vajavad ruumi ja vabadust. Nende partnerid aga eelistavad kaisutamist, aga nagu öeldakse, vastandid tõmbuvad.

Katus

Mõlemad pooled on selili ja naine on mehe kaenla all kaisus. Enamasti toimub see ainult magama jäämisel. See on selge märk mehe domineerimisest ja naise pühendumisest.

Padjavestlused

Mõlemad partnerid on näoga teineteise poole, aga ilma kehalise kontaktita. See juhtub sageli suhte varases staadiumis. Neil paaridel on palju üksteisega rääkida ja nad tahavad vaadata pidevalt üksteisele silma.


Hollywood

Nii magavad filmitähed! Mees lamab selili ja naine lamab tema peal nagu rahulolev kassipoeg. Naise pea on mehe rinnal ja jalad on põimunud. Selline magamine toimib ainult „armunud faasis“, kuna selline magamine on üsna ebamugav ja pikaajaliselt kurnav.

Armusõlm

Mõlemad on näoga üksteise poole ja nende jalad moodustavad meremehe sõlme. See positsioon näitab suhet võrdsena ja nende vahel on tugev intiimsus.

Klassikaline lusikas (naine seespool)

Selles olukorras on mees täielikult naise seljatagant kaissu haaranud ja teisest küljest võib mees näidata oma kaitsvaid instinkte, hoides naist soojalt ja rahulikuna.

Tagurpidi lusikas (mees seespool)

Siin saab mees näidata oma pehmemat külge ja lasta ennast kaitsta ja enda eest hoolitseda. Naine aktsepteerib tugevama rolli ja näitab, et ta on kaasaegne naine.

Selg selja vastu

Klassikaline asend magamajäämiseks, kus paar naudib jätkuvalt kontakti ja lähedust, kuid hindab ka oma ruumi olemasolu. See on ideaalne kompromiss: mugavus ja intiimsus samal ajal!

Vabaduse armastajad

See positsioon sarnaneb paljuski mägironijaga, kuid piisavalt lähedal, et vajadusel kontakt tekiks. Need partnerid vajavad heaks uneks palju ruumi ja tõenäoliselt elavad nad koos pika ja õnneliku elu.

Nii et järgmine kord, kui voodisse lähete, vaadake, kuidas Te magate ja võite saada ootamatu üllatuse, mida Te varem polnud märganud.


Otsing sellest blogist

UNENÄGUDE SELETUSED ALGUSTÄHE JÄRGI

A B E G H I J K L M N O P R S T U V Õ Ä Ö Ü

UNENÄOS RÄÄKIMINE - MIKS ME SEDA TEEME ?

UNENÄOS RÄÄKIMINE - MIKS ME SEDA TEEME ?
Mis on esimene asi, mis sulle pähe tuleb, kui su partner ütleb sulle hommikul, et sa rääkisid öösel unes? Loomulikult hirm, et sa rääkisid midagi sellist, mida poleks tohtinud.

MIDA TÄHENDAVAD ERINEVATEL NÄDALAPÄEVADEL NÄHTUD UNENÄOD?

MIDA ÜTLEVAD UNENÄOD SINU TERVISE JA ELUVIISIDE KOHTA ?

MIDA ÜTLEVAD UNENÄOD SINU TERVISE JA ELUVIISIDE KOHTA  ?
Unenäod pakuvad inimestele sagedast kõneainet. Kas unes nähtut tasub tõsiselt võtta või ei? Teadlaste sõnul võivad meie unenäod anda vihjeid tervisliku seisundi ning tekkivate terviseprobleemide kohta.

MIDA TÄHENDAB UNENÄOS RAHA NÄGEMINE

MIDA TÄHENDAB UNENÄOS RAHA NÄGEMINE
Paljudes unenägudes tähendab raha, et teie käes on võim midagi teha või muuta; ka võib see olla võimupositsioon, isegi kellegi allutamine.

MIDA TÄHENDAB, KUI NÄED UNES OMA KOERA, KASSI VÕI MUUD LEMMIKLOOMA?

MIDA TÄHENDAB, KUI NÄED UNES OMA KOERA, KASSI VÕI MUUD LEMMIKLOOMA?
Unenägudes esindavad koerad neid loomuomadusi, mis neil ka tegelikult on: lojaalsust ja sõprust. Kui sul on koeraunenägu, mõtle sellele, kas koera käitumine unes peegeldab ehk mõnda suhet, mis sul päriselus kellegagi on.

MIDA TÄHENDAB, KUI NÄED UNES AVALIKUS KOHAS ALASTI OLEMIST?

MIDA TÄHENDAB, KUI NÄED UNES AVALIKUS KOHAS ALASTI OLEMIST?
Avalikus kohas enda alasti avastamine on üks klassikalisi unenägusid ning peegeldab haavatavuse tunnet, mida oled kogenud päriselus.

MIDA TÄHENDAB SINU UNES NÄHTUD INIMENE?

MIDA TÄHENDAB SINU UNES NÄHTUD INIMENE?
Unenägude seletaja on põnev ja salapärane ning võib anda vastuseid sind päevases elus vaevavatele küsimustele. Vaata järgi, mida tähendas sinu unenäos olnud inimene.

MIDA TÄHENDAB, KUI NÄED UNES SEKSI KOLLEEGIGA?

MIDA TÄHENDAB, KUI NÄED UNES SEKSI KOLLEEGIGA?
Unes ei ole seks seotud füüsilise suhtega, mida sa tahaksid, vaid hoopis psühholoogilise liiduga.